Se slzami v očích...

29. července 2012 v 13:23 |  Já a víra
Určitě si většina z vás všimla, že jsem tu hodně dlouho nebyla.
Ptáte se proč ??

Začátkem roku 2012 jsem se začala vzdalovat Bohu. Pořád jsem v Něho věřila, ale bylo to jiné. Moje víra už nebyla tak silná. Přišlo několik zkoušek. Hrozně jsem prosila Boha o pomoc ale On se neozýval. Říkala jsem Bože ty víš, že je to pro mě dobré. Ty víš, že to potřebuji. Ale bylo to tak doopravdy? NE !! Já jsem věděla, že to potřebuji. Nutila jsem Boha aby udělala to, co chci já. Udělala jsem z Něho svého otroka. Dovolovala jsem mu příjit do svého života jen, když jsem to sama chtěla. Hrozně jsem se měnila. Říkala jsem Bože přijď a pomoz mi. Jenomže když se opravdu začalo něco dít, řekla jsem Bože STOP !! Tak to nechci. Odejdi udělám si to sama. Přestala jsem číst Bibli, přestala jsem chodit do naší křesťanské skupinky, přestala jsem s Bohem žít. Modlila jsem se jen když jsem něco potřebovala.A nejhorší na tom je, že jsem to všechno dělala vědomě. Hřešila jsem. Ano. Hřešila jsem vědomě. Snažila jsem se hřích ovládnout ale nakonec jsem vždycky řekla Bože promiň ale nejde to. Ráda jsem si dala na akci nebo jen tak s rodinou nějaké to pivo, víno,... Nikdy v životě jsem se neopila a ani tehdy ne. Jde jen o to, že jsem si vždycky řekla : Mám na to prostě chuť !
Satan mi sliboval lásku, zábavu, štěstí. Říkal dělej to, když tě to baví, když myslíš, že je to pro tebe dobré. Však vždycky můžeš znovu číst Bibli, užij si a pak se k Bohu vrať !Byla jsem jen malý krůček od záhuby. Satan mě skoro zničil !! Naštěstí jsem letos opět jela na křesťanský tábor XcamP. Nejdřív jsem se hrozně těšila ale jak se datum táboru začalo blížit, moje radost slábla. Bůh mě tam však poslal a zachránil !!!
Tam jsem opět pocítila Boží lásku. Uvědomila jsem si, jak byl můj život bez Boha hrozný. Chtěla jsem toho tolik udělat ale nic z toho, o co jsem usilovala bez Boží pomoci, se nepovedlo. Opět jsem odevzdala život Bohu. Bylo to však silnější něž kdy předtím. Modlila jsem se, aby mi Pán odpustil a pocítila jsem obrovskou lásku. Věděla jsem, že celé to svinstvo z posledních měsíců je pryč. Najednou mi všechno to, o co jsem tolik usilovala přišlo malicherné. Zjístila jsem, že jediné, co opravdu potřebuji je Bůh. On je tím, kdo mi dává lásku, sílu a všechno, co potřebuji. Ví, co je pro mě opravdu dobré. Brečela jsem a děkovala Pánu Ježíši, že za mě zemřel. A rozhodla jsem se, že nejen že Ho opět příjmu do svého života ale chci o Něm mluvit. Už se nechci stydět za to, že jsem křesťan. Je to něco úžasného. Tak hrozně jsem Bohu ublížila a On mi přesto dovolil se vrátit. Přijal mě zpět do Boží rodiny. Nic mi nevyčítal. Odpustil mi všechno, čeho jsem se dopustila. Nechci Mu už ubližovat. Chci změnit svůj život. Vím, že spolu s ním to zvládnu. Poučila jsem se ze svých chyb. Ještě před prázdninami jsem se hrozně těšila na pár akci z kamarády (hudba, alkohol, zábava...). Plánovala jsem to hrozně dlouho. XcamP mi však otevřel oči. Zjístila jsem, že to není nic pro mě. Zato se hrozně těším na křesťanské koncerty, na to, že opět uvidím své přátelé z tábora a spolu s nimi budu moct chválit Pána !! Miluji HO !!! Jsem si tím jistá. Bůj je veliký a mocný ! Lidi chci vás povzbudit. Pokud jste ještě neodevzdali Pánu svůj život, udělejte to. Opravdu to stojí za to ! Nebudete litovat !!!

Když jsem před Ním vyznala své hříchy, otevřela jsem Bibli a můj pohled sklouzl na tyto verše :
I vy jste kdysi byli tmou, ale nýni vás Pán učinil světlem ( Ef. 5:8)
A kde se rozjasní, tam je světlo. Proto je řečeno:
Probuď se, kdo spíš,
vstaň z mrtvých,
a zazáří ti Kristus. ( Ef. 5: 14)

Belief
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle Michelle | E-mail | Web | 30. července 2012 v 21:18 | Reagovat

Ahoj :) Moc krásný článek :) I když tě vůbec neznám, jsem ráda, že ses tak rozhodla :) Určitě to bylo správný :) Nechceš si pokecat o tomhle tématu? Promiň jestli otravuju. Kdyby jsi měla zájem, tak napiš na můj blog. Ahoj a užívej si prázdniny.

2 D@ve D@ve | Web | 1. srpna 2012 v 1:25 | Reagovat

Moc pěkné svědectví. Chválu Pánu za jeho věrnost a nekonečnou lásku! "Ten, kdo je v nás, je silnější než ten, kdo je ve světě" :-)

3 Gabrina Gabrina | Web | 5. srpna 2012 v 18:48 | Reagovat

Také se mi tohle občas děje. Mám pořád problémy, že prostě mám chuť udělat něco špatnýho, a vím že se to Bohu líbit nebude, ale já prostě chci a chci... a potom jsem z toho nešťastná, protože vím že kdybych Boha poslechla a záměrně se od něho nevzdalovala, zřejmě by se nic nestalo. Nojo, někdy nevím jestli je v tom puberta nebo že si víru teprve přisvojuji. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama